Kiket várunk a műhelyre? Kik jelentkezhetnek?
Olyan, a saját egyházi közösségükért aktívan tenni akaró emberek, akik érzékelik, hogy szükség lenne új impulzusokra, mozdításra, de vagy a lehetőséget, vagy a módot nehezen találják. Egyházi közösség alatt érthetünk plébániát, gyülekezetet, lelkiség mozgalmat vagy akár kisközösséget.
Jelenleg nincs olyan időpont, amire jelentkezni lehet.
(A rendezvény költsége nem adománynak minősül,mint ahogyan az megjelenik a fenti ablakban, hanem a 6 alkalom részvételi díját jelenti.)
Amennyiben részt szeretne venni a programon, úgy a zöld ablakba kattintva teheti meg. Részvételi szándékát a regisztrációval és a 6 alkalom (35.000 Ft.) kiegyenlítésével tudja megerősíteni.
(Online bankkártyás fizetésnél az oldal továbbviszi a megfelelő felülethez, ha viszont az átutalást választja, úgy válasz e-mailben kapja meg az utaláshoz szükséges információkat.)
Regisztrációkor a megadott e-mailcímre elküldjük az online műhelyhez való csatlakozás hozzáférését, a Zoom azonosító kódját. A REGISZTRÁCIÓ HATÁRIDEJE: 2021.04.01.
A műhelyt tartja:
Süvegesné Rudan Margit és Süveges Gergő vezetik a Natural Church Development (Természetes Közösségfejlődés; www.ncd.hu) eszközrendszerét használva.
A műhely jellege:
Kevés frontális elem, sok interakció, egyéni tapasztalatok, kiscsoportos beszélgetések, nagy körös megosztások.
A résztvevők az egyes alkalmak között akár azonnal kipróbálhatják és saját közösségük szolgálatába állíthatják a tanultakat.
Milyen témákat érintünk az egyes alkalmak kapcsán?
A jelentkezéshez fontos tudnivalók:
Időpontok: kéthetente kedd esténként
Helyszín: Online képzés- ZOOM felületen
Műhely időtartalma: 120 perc, szünet nélkül
Műhely részvételi díja:
Támogatott áron 35.000 Ft/fő, melyet az online jelentkezéskor kell átutalással vagy bankkártyás fizetéssel kiegyenlíteni ahhoz, hogy a jelentkezés érvényessé váljon.
Számlaigényüket emailben tudják jelezni a számlázási név és cím megadásával.
A műhely esetleges folytatása:
A résztvevők tudásának és készségeinek elmélyítése érdekében meghirdetünk egy második műhelyt is (Közösség-műhely II), amely a közösség hat növekedési elvét állítja a középpontba. A tematikáról, részletekről a későbbiekben adunk tájékoztatást.